• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

V prípade, že ste sa u nás cítili dobre alebo sa chcete podeliť so skúsenosťami a zážitkami z pobytu v našom krásnom ždiarskom kraji Belianských Tatier, môžete zanechať odkaz v knihe návštev. 

štvrtok, augusta 17, 2017
Miroslava Vojtekova miroslava.vojtekova@gmail.com
Pobyt v penzione sme si s rodinou prijemne uzili, zariadenie je ciste, pani majitelka je velmi ochotna a prijemna, strava je chutna - bezne domace jedla, ktore mame radi vsetci, aj deti. Vrelo odporucam a urcite pojdeme znovu, to ticho, klud a dobry vzduch je tam na nezaplatenie :-)
štvrtok, júla 27, 2017
Slavomíra slavomirak9@gmail.com
Príjemná dovolenka, veľmi sa nám páčilo.Určite prídeme aj nabudúce. Vrelo odporúčam.
pondelok, júla 17, 2017
Jano jano123@gmail.com
Skvelé ubytovanie, domáca výborná kuchyňa a úžasný výhľad na Belanské tatry. Bazén po túre bol výborný. Počas nášho pobytu sme boli veľmi spokojní. Odporúčam všetkým, aj rodinám s deťmi.
pondelok, júla 17, 2017
Elena levica103@atlas.sk
odporúčam
Čistý a útulný penzión, strava bola vynikajúca, kľud a pokoj, prístup majiteľky a jej mažela bol na vynikajúcej a profesionálnej úrovni. Personál veľmi ochotný. Príroda nádherná,stvorená pre letnú aj zimnú turistiku.Relaxačný bazén bol výborný po celodennej túre. Odporúčam.
streda, júla 12, 2017
Mia mianezabudka@azet.sk
vrelo odporúčam
Penziónik čistý, príjemný , útulný ,skvelá domáca strava , relax v bazéne , odporúčam.
štvrtok, júla 6, 2017
Tatiana tanaklacova@gmail.com
Ďakujeme za príjemne strávenú dovolenku, odporúčame pre milovníkov prírody a kľudného prostredia. Strava je domáca a veľmi dobre ochutená.
pondelok, júla 3, 2017
Michaela miselka1233@azet.sk
výborná dovolenka
V penzióne Perla – aqua som bola viac krát , výborna poloha , dobrá domáca strava , čisto , bazén s možnosťou využitia od 9.00 – 18.00 sauna az do 22.00 hod. podľa dohody všetko len pre ubytovaných hostí , kľud , pokoj , relax. Odporúčam
sobota, augusta 20, 2016
Andrej Staškovan a1staskovan@gmail.com
Užili sme si veľmi peknú dovolenku. Bývanie príjemné, čisté s nádherným výhľadom na hory. Domáci sú milí, ochotní, vedia poradiť kam sa vybrať. K relaxu po túre nám dobre poslúžil bazén, ktorý je prekvapivo dosť veľký. No a z kuchyne servírovali naozaj samé chutné jedlá. Ešte raz ďakujem majiteľom aj celému personálu. Penzión všetkým vrelo odporúčam.
utorok, mája 12, 2015
Miroslava miroslava.ozorakova@gmail.com
Prežili sme príjemný víkend v krásnom prostredí s nádherným výhladom na Belianske Tatry. Strava bola vynikajúca, najmä raňajky boli perfektné. Izba bola útulná a dostatočné veľká. S pobytom sme boli spokojní...ďakujeme.
pondelok, decembra 29, 2014
Mária mischa.m@centrum.sk
Ďakujeme za krásne prežitie Vianočných sviatkov,boli sme veľmi spokojný,výborná domáca kuchyňa,ochotný personál a majitelia penziónu veľmi slušný a poctivý ľudia.Prajeme Vám veľa spokojných hostí.
<<< 1 2 3 4 5