• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

V prípade, že ste sa u nás cítili dobre alebo sa chcete podeliť so skúsenosťami a zážitkami z pobytu v našom krásnom ždiarskom kraji Belianských Tatier, môžete zanechať odkaz v knihe návštev. 

piatok, augusta 16, 2013
Roupino roupino@email.cz
Strávili jsme v penzionu krásný týden, velice za vše děkujem :-) Majitele tímto zdravíme a těšíme se někdy na shledanou.Z+K+R Roupcovi ze Starče:-)
nedeľa, augusta 11, 2013
Pavel Klátik palddiss@gmail.com
Ďakujeme za príjemný pobyt strávený u Vás, za vynikajúce jedlá, ktoré nám veľmi chutili. Majitelia boli veľmi príjemní a ústretoví začo im tiež chceme veľmi poďakovať. Cítili sme sa u Vás veľmi dobre a pevne veríme, že sa stretneme aj na zimnej dovolenke.
nedeľa, júla 7, 2013
Michaela Tisová michaelatisov99@gmail.com
ubytovanie
Úžasnú dovolenku v lone krásnej tatranskej prírody nám umocnil aj pobyt v penzióne Perla Aqua, kde bolo veľmi príjemné prostredie. Ubytovanie bolo skvelé, strava ako od maminky, pani a pán Schiffelovci boli veľmi priateľskí a ústretoví. Už teraz sa tešíme na ďalšiu aktívnu dovolenku na horách, ubytovaní v ich penzióne. Michaela a Roman Tisovci zo Žiliny.
nedeľa, júna 9, 2013
Iryna siv2203@yandex.ru
Veľmi pohostinní hostiteľka Mary! Všetko bolo jednoducho skvelé! Boli sme kŕmené chutné a venovať veľa pozornosti. Ďakujeme vám za vašu pohostinnosť a priateľstvo! Ja vám odporučí na palubu svojich priateľov. Ira, Anatolij a Xenia z Ukrajiny.
streda, januára 9, 2013
Ábrahámovci podanika@gmail.com
Cítili sme sa v Perle perfektne! Krásne prostredie, príjemná a pohodlná izbička, milí a ochotní majitelia a velmi chutná strava. Nič nám nechýbalo! Ďakujeme pekne za perfektný pobyt! :-)
sobota, novembra 3, 2012
Ľudmila a Dalibor ludmila.cislakova@gmail.com
V Perle sme sa cítili perfektne. Skvelé jedlo,krásne prostredie a milá pani majiteľka aj jej manžel. Ďakujeme veľmi pekne :)
pondelok, októbra 29, 2012
Gabriela turanovicovag@gmail.com
O čo pozdejšie , o to úprimnejšie, chcem poďakovať za krásnu dovolenku, ktorú sme prežili v tomto penzióne. Oceňujem ochotu majiteľky pani Márie Š. , ktorá nám vyšla v ústrety pri zmene termínu. Výborná strava , ochotný personál a udržiavaná čistota prispeli k našim príjemne stráveným chvíľam . Ďakujeme !
utorok, septembra 11, 2012
Leoš Robotka leo.robotka@seznam.cz
leoš a lenka
Trávili jsme v penzionu čtyři krásné dny. Velice příjemný personál a vynikající domácí kuchyně (jako od maminky !!!!!!). Perfektně jsme relaxovali. Děkujeme. Všem můžeme jen doporučit.
utorok, augusta 14, 2012
rodina zo Žiliny stankav@orangemail.sk
penzión perla - naše hodnotenie
S ubytovaním, stravou i s ostatnými službami sme boli veľmi spokojní. Ďakujeme a radi spomíname na našu letnú dovolenku.
pondelok, augusta 13, 2012
Šárka Hrabicová hrabicovasarka@seznam.cz
Strávili jsme v penzionu týdení pobyt, který je pro nás nezapomenutelný. Vše bylo 100%. Majitele tímto zdravíme a těšíme se někdy na shledanou.
1 2 3 4 5