• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

V prípade, že ste sa u nás cítili dobre alebo sa chcete podeliť so skúsenosťami a zážitkami z pobytu v našom krásnom ždiarskom kraji Belianských Tatier, môžete zanechať odkaz v knihe návštev. 

piatok, septembra 26, 2014
Olga pšurná Víšová penzionbarborka@volny.cz
Moc děkujeme majitelům Penzionu Perla za nádherný pobyt a profesionální přístup.Vždy budeme doporučovat !!! Přejeme jen a jen zdraví a plno spokojených hostů, jako jsme byli my.
pondelok, augusta 11, 2014
Benešovi luckabene2@seznam.cz
Byli jsme spokojeni s ubytováním v příjemném prostředí s využitím bazénu. Strava byla výborná, všem nám hrozně chutnalo. Byla to příjemně prožitá dovolená a tímto děkujeme paní domácí a celému personálu. :)
utorok, augusta 5, 2014
Lubos Branisa Luptob@gmail.com
V penzione sme stravili 5 dni a boli sme nadmieru spokojni, Ubytovanie, majitelia a domaca strava boli vynikajuce. Uz sa tesime na dalsiu navstevu. Prajeme vela zdaru.
pondelok, augusta 4, 2014
Ildikó zelinková ildikozelinkova@gmail.com
Ďakujeme za príjemnú a krásnu dovolenku, ktorú sme mohli u Vás zažiť. Aj napriek trošku daždivému počasiu sme sa veľmi príjemne cítili. Chceme chváliť aj jedlo, ktoré bolo skvelé, aj v bezlepkovom vyhotovení varili ste chutne. Ešte raz Vám ďakujeme, a do Ždiaru sa ešte určite vrátime. Krásna príroda a príjemný ľudia nás očarili.
pondelok, júla 21, 2014
Igor Vales vales.igor@seznam.cz
Prijemne a klidne ubytovani v nadhernem prostredi Belianskych Tater. Utulny a cisty pokoj, vsude cisto. Vyborna kuchyne, ochota personalu na jednicku. A hlavne klid. Prozili jsme tu se zenou krasne 4 dny. Dekujeme, radi budeme doporucovat dal, at se Vam dari. Valesovi Velke Karlovice
nedeľa, júla 20, 2014
Ludmila Šrůtková ludmilasrutkova@seznam.cz
Děkujeme za krásnou dovolenou, moc jsme si to u Vás užili. Jídlo bylo výborné, personál milý a okolní příroda kouzelná. Rádi se sem vrátíme. Ať se Vám daří!!!
štvrtok, júla 10, 2014
Cyril Vilček katarina.vilcekova@gmail.com
Ďakujem za úžasný pobyt u Vás! Bolo to krásnych 5 dní. Som veľmi spokojný s personálom, pani vedúca bola tiež super, jedlo úžasné! Nádhera, úžasne som si oddýchol. Jediné negatívum je to, že som sa už musel vrátiť domov :) Dúfam, že sa mi podarí ešte raz navštíviť Vaše zariadenie. Nech sa Vám darí!!!
pondelok, marca 10, 2014
Marek Sonoga sonogovci@aminet.sk
jarná dovolenka
Dnes sedíme v paneláku a spomíname na SUPER strávený čas v penzióne Perla- Aqua v obci Ždiar. Prostredie bolo krásne , penzión čistý a útulný, poskytujúci relax a oddych. A k tomu ešte bezkonkurenčná starostlivosť majiteľky a jej DOKONALÁ DOMÁCA STRAVA. Ach .....prečo dovolenka netrvala dlhšie !!!!
sobota, februára 22, 2014
Monika Uričová monika.uricova@gmail.com
Krásna zimná dovolenka sa nám končí. Štyri dni prežité v Belianskych Tatrách Penzion Aqua Perla v nás zanechali prekrásne spomienky nielen na výbornú lyžovačku v stredisku Ski Bachledova, ale aj veľmi milý,priateľský,starostlivý personál s úžastnou kuchyňou!!!! Skutočne kuchyňa ako od svojej maminky. Môžem naozaj odporučiť.
utorok, septembra 10, 2013
Katarína kacena.smatanova@gmail.com
V tomto krásnom penzióne sme strávili nádherný víkend. Ubytovanie úžasné, strava tiež...Hodnotenie na jednotku. Určite sa ešte vrátime :)
1 2 3 4 5